מזל טוייב – טיפים לבחירת ספקים לחתונה – ספקי ציוד הגברה

אם גם אתם מצויים בשלב תכנון חתונה, במאמר זה תוכלו לקרוא אודות הספקים החיוניים לכל חתונה ובנוסף, נספק לכם טיפים חשובים אודות הליך הבחירה של ספקים אלו. התחילו לקרוא..

כללי ברזל – טיפים לבחירת ספקי חתונה

  • זמינות – הדבר הראשון אותו יש לוודא הוא שהספק אכן פנוי בתאריך של החתונה ובשעות בהן אתם מעוניינים. הדבר האחרון בו אתם מעוניינים הוא שהצלם יגיע רק לשעה אחת, שחברת הקייטרינג לא תוכל להבטיח לכם הובלה של האוכל בשעות הרלוונטיות לכם וששאר הציוד לא יגיע בזמן. 
  • ניסיון – תמיד יש לבחור ספקים בעלי ניסיון רב באירועי חתונה, גם אם מדובר במחיר קצת יותר גבוהה מספק בעל ניסיון מועט. הניסיון יבטיח לכם את אותה תוצאה לה אתם מייחלים. שכן, הדבר האחרון שאנו רוצים הוא ספק שאינו יודע כיצד להתמודד עם בעיות ותקלות וכזה שאינו יודע כיצד לבצע את העבודה באופן מיטבי.
  • הכנה מקדימה – תמיד חשוב להכיר את הקריטריונים החשובים לבדיקת כל ספק וספק. בלי בדיקה מקדימה של הדברים החשובים אצל אותו ספק, קרוב לוודאי שתקנו 'חתול בשק'. לדוגמא, אם אתם מעוניינים לבחור באולם אירועים, חשוב שתדעו שהמחיר מושפע מהעונה בה תתחתנו, יש ספקי אולמות אשר מציעים גם שירותים נלווים (כמו למשל שירותי ספקי ציוד הגברה וקייטרינג), , מיקום האולם, גודל האולם והמוניטין של ספק האולם).
  • התאמה לקהל יעד – תמיד חשוב לוודא שהספקים אותם אתם בוחרים מכירים היטב את האוכלוסיה שלכם ואת הנוהגים שלה. כלומר, אם למשל מדובר על חתונה חרדית חשוב לוודא שבוחרים ספק קייטרינג שמבטיח כשרות למהדרין, ספקי ציוד הגברה אשר יאפשרו את הסאונד המקצועי ביותר לאיזורי החלוקה השונים של הגברים והנשים וכו'. 

ספקים לחתונה – רשימת הספקים העיקריים

  • ספק האולם – נתחיל בספק אולם האירועים או גן האירועים. כאן חשוב לקחת בחשבון שההוצאה עבור אולם או גן אירועים תמיד תושפע מהעונה בשנה בה בחרתם להתחתן (בקיץ, המחיר גבוה יותר), השירות בו בחרתם (רק אולם או גם שירותי סאונד, בר, קייטרינג ועוד). גודלו האולם וזאת ביחס לכמות המוזמנים ומיקום האולם (במרכז הארץ, ההוצאה תהיה גבוהה יותר בהשוואה אל אולמות הממוקמים בפריפריה). טרם בחירת אולם תמיד חשוב לוודא שהאולם בו אתם מעוניינים אכן מתאים לאופי החתונה שלכם, שהוא מתאים לכמות המוזמנים לאירוע,   חשוב שתבדקו את סוג הכשרות של האולם והאם יש הגבלת שעות לאירוע.
  • ספק מוזיקה – שירות נוסף אשר חיוני בכל חתונה הוא ספק המוזיקה שלכם. אם מדובר על חתונה אורתודוכסית או קונסרבטיבית חשוב שתבחרו בספק מוזיקה עם רשימת השמעה של כל אותם שירים יהודיים יפהפיים ומוכרים המתאימים לחתונה יהודית. יכול להיות תקליטן אשר ירקיד את הגברים עד שעות הלילה הקטנות ויש אפשרות לבחור להקה שתנגן ותנעים את זמנם של החוגגים. 
  • ספק ציוד תאורה והגברה – תכנון נכון של תאורה יכול לשנות את מראה אולם האירועים מקצה לקצה ולהעניק לחתונה שלכם את אותו אופי סגנוני מיוחד בו אתם מעוניינים. קחו בחשבון שהתאורה תשרת אתכם בעת החופה, בעת הריקודים ובעת הסעודה. התאורה תשמש את החתן והכלה בעת החופה והצעדה אליה, בעת הריקוד ובעת השיח והאוכל. 

ספקים חשובים נוספים הם ספק שירותי צילום, ספק הקייטרינג, מעצבת השיער והמאפרת ומנחה הטקס. אז שיהיה במזל טוב..

אולי תרצה לחזור לחלק מסוים במאמר?
פרטי המחבר
מכון עליה
מכון עליה
'מכון עליה' הנה מכללה המפיקה אלפי קורסים תורניים בנושאים: קורס הכשרת שוחטים, הכשרת מוהלים מוסמכים, הכשרת סופרי סת"ם, הכשרת רב מקדש בחופה והכשרת משגיחי כשרות ועוד המון סוגים שונים של קורסים בכל רחבי הארץ ובעולם.

השאר תגובה

מאמרים נוספים על חופה וקידושין
חתונה ברבנות: כל מה שחתן וכלה צריכים לדעת על הכנה לחופה וקידושין עפ"י ההלכה והמנהג היהודי. מידע חיוני, טיפים וכלים לעבר חתונה מוצלחת….
כלי נגישות
עדכוני המכון
העדכון האחרון מאת מכון עליה
ספר הכשרות הלכה למעשה – בהוצאת מכון עליה

הספר המבוקש ׳ספר הכשרות הלכה למעשה׳ יצא לאור במהדורה חדשה תשפ"ג. עם מלא הוספות ונספחים, כמו נספח על משקאות חריפים, ומראה מקומות.

ספר הכשרות הלכה למעשה
שנה טובה