בית מדרש גבוה להלכה ומעשה

מזל טוייב – טיפים לבחירת ספקים לחתונה – ספקי ציוד הגברה

אם גם אתם מצויים בשלב תכנון חתונה, במאמר זה תוכלו לקרוא אודות הספקים החיוניים לכל חתונה ובנוסף, נספק לכם טיפים חשובים אודות הליך הבחירה של ספקים אלו. התחילו לקרוא..

כללי ברזל – טיפים לבחירת ספקי חתונה

  • זמינות – הדבר הראשון אותו יש לוודא הוא שהספק אכן פנוי בתאריך של החתונה ובשעות בהן אתם מעוניינים. הדבר האחרון בו אתם מעוניינים הוא שהצלם יגיע רק לשעה אחת, שחברת הקייטרינג לא תוכל להבטיח לכם הובלה של האוכל בשעות הרלוונטיות לכם וששאר הציוד לא יגיע בזמן. 
  • ניסיון – תמיד יש לבחור ספקים בעלי ניסיון רב באירועי חתונה, גם אם מדובר במחיר קצת יותר גבוהה מספק בעל ניסיון מועט. הניסיון יבטיח לכם את אותה תוצאה לה אתם מייחלים. שכן, הדבר האחרון שאנו רוצים הוא ספק שאינו יודע כיצד להתמודד עם בעיות ותקלות וכזה שאינו יודע כיצד לבצע את העבודה באופן מיטבי.
  • הכנה מקדימה – תמיד חשוב להכיר את הקריטריונים החשובים לבדיקת כל ספק וספק. בלי בדיקה מקדימה של הדברים החשובים אצל אותו ספק, קרוב לוודאי שתקנו 'חתול בשק'. לדוגמא, אם אתם מעוניינים לבחור באולם אירועים, חשוב שתדעו שהמחיר מושפע מהעונה בה תתחתנו, יש ספקי אולמות אשר מציעים גם שירותים נלווים (כמו למשל שירותי ספקי ציוד הגברה וקייטרינג), , מיקום האולם, גודל האולם והמוניטין של ספק האולם).
  • התאמה לקהל יעד – תמיד חשוב לוודא שהספקים אותם אתם בוחרים מכירים היטב את האוכלוסיה שלכם ואת הנוהגים שלה. כלומר, אם למשל מדובר על חתונה חרדית חשוב לוודא שבוחרים ספק קייטרינג שמבטיח כשרות למהדרין, ספקי ציוד הגברה אשר יאפשרו את הסאונד המקצועי ביותר לאיזורי החלוקה השונים של הגברים והנשים וכו'. 

ספקים לחתונה – רשימת הספקים העיקריים

  • ספק האולם – נתחיל בספק אולם האירועים או גן האירועים. כאן חשוב לקחת בחשבון שההוצאה עבור אולם או גן אירועים תמיד תושפע מהעונה בשנה בה בחרתם להתחתן (בקיץ, המחיר גבוה יותר), השירות בו בחרתם (רק אולם או גם שירותי סאונד, בר, קייטרינג ועוד). גודלו האולם וזאת ביחס לכמות המוזמנים ומיקום האולם (במרכז הארץ, ההוצאה תהיה גבוהה יותר בהשוואה אל אולמות הממוקמים בפריפריה). טרם בחירת אולם תמיד חשוב לוודא שהאולם בו אתם מעוניינים אכן מתאים לאופי החתונה שלכם, שהוא מתאים לכמות המוזמנים לאירוע,   חשוב שתבדקו את סוג הכשרות של האולם והאם יש הגבלת שעות לאירוע.
  • ספק מוזיקה – שירות נוסף אשר חיוני בכל חתונה הוא ספק המוזיקה שלכם. אם מדובר על חתונה אורתודוכסית או קונסרבטיבית חשוב שתבחרו בספק מוזיקה עם רשימת השמעה של כל אותם שירים יהודיים יפהפיים ומוכרים המתאימים לחתונה יהודית. יכול להיות תקליטן אשר ירקיד את הגברים עד שעות הלילה הקטנות ויש אפשרות לבחור להקה שתנגן ותנעים את זמנם של החוגגים. 
  • ספק ציוד תאורה והגברה – תכנון נכון של תאורה יכול לשנות את מראה אולם האירועים מקצה לקצה ולהעניק לחתונה שלכם את אותו אופי סגנוני מיוחד בו אתם מעוניינים. קחו בחשבון שהתאורה תשרת אתכם בעת החופה, בעת הריקודים ובעת הסעודה. התאורה תשמש את החתן והכלה בעת החופה והצעדה אליה, בעת הריקוד ובעת השיח והאוכל. 

ספקים חשובים נוספים הם ספק שירותי צילום, ספק הקייטרינג, מעצבת השיער והמאפרת ומנחה הטקס. אז שיהיה במזל טוב..

פרטי המחבר

השאר תגובה

קטגוריות
פוסטים אחרונים
הקורסים ב'מכון עליה'
רב אורח
רב אורח
מאמרים, דרשות, הלכות ושו"ת, המותאמים לנושא הנלמד ב'מכון עליה', על ידי מיטב רבני המכון.
חדש באתר

הידעת!

מתעניין באחד הקורסים שלנו?

בחר בקורס שמעניין אותך והכנס שם וטלפון ואנו נחזור אליך.

רוצה להיות בן 'עליה'?

בוא והצטרף לאלפי בוגרינו שהשתלבו במקצוע תורני

מכון עליה
מהלכה למעשה
אלפי מאמרים, דרשות, והלכות שנכתבו על ידי מיטב רבני המכון, בפינה זו יש מידע בכל הנושאים הנלמדים ב'מכון עליה', פינה זו מיועדת לכלל הגולשים באתר ובעיקר כדי לתת מענה בכל החומר הנלמד עבור בוגרי המכון, בנוסף אנו נעלה מידי יום כל מיני חדשות מעניינות והגיגים הלכתיים מעניינים מאוד.
חדש באתר!
מאמרים נוספים
הלכות ברית מילה
הלכות למוהל
מכון עליה

ברית מילה שחל בשבת, מה הדין?

הסימן עוסק בברית בשבת. יש הרבה הלכות בדבר. ברית בשבת היא 'חרב פיפיות' – אם עושים את הברית כפי שצריך מה טוב, אך אם לא יש חשש לחילול שבת.

קרא עוד »
הלכות ברית מילה
הלכות למוהל
מכון עליה

ברכות הברית מילה – חלק ג'

סימן רס"ה – סעיף ו' היכא דאפשר עבדינן למילה בעשרה והיכא דלא אפשר עבדינן בפחות מעשרה: המנהג הוא לערוך מילה בעשרה. חוזקו של מנהג זה

קרא עוד »
חושב להירשם?
עכשיו זה הזמן המתאים!

אנו במכון עליה מאמינים בך והחלטנו להעניק לך את כל הציוד המקצועי הנדרש לעבודה בפועל במתנה!
לך נשאר רק ללמוד.
מהר להירשם המתנות הם לזמן מוגבל!

ערכת שוחט מהודרת

בשווי 1,900₪ במתנה
למשתתפים בקורס שחיטה

שולחן מקצועי וערכת סופרים

בשווי 1,750₪ במתנה
למשתתפים בקורס סופרי סת"ם

תיק כלי מילה מהודר למוהל

בשווי 1,850₪ במתנה
למשתתפים בקורס מוהלים

שולחן אור וספרי לימוד

בשווי 400₪ במתנה
למשתתפים בקורס משגיחי כשרות
ימים
שעות
דקות
שניות
הרשמה לקורסים לחרדים