לימודים לחרדים בירושלים

שעל ידי 'מכון עליה'
בדרך כלל לאחר הנישואין מגיע השלב בו מבינים שנצטרך פרנסה טובה, כדי שנוכל להניק לנו ולבני משפחתנו את מלוא צורכנו. אבל כיצד הקהל החרדי בירושלים יכול לצאת לפרנסה טובה? השלב הראשון שכדאי לעשות זה לצאת ללימודים ולרכוש מקצוע מכובד. ולא להתפשר ולעבוד בעבודות מזדמנות. במאמר זה נדבר על לימודים לחרדים בירושלים, המשיכו לקרוא.
על מה נדבר כאן

בירושלים ישנו ביקוש רב ללימודים מסודרים במסגרות המיועדות לחרדים בלבד. רבים הם בחורי הישיבות שמסיימים את הלימודים וחפצים לצאת לדרך של עבודה, המשלבת עיסוק בתחום הלכתי תורני. לימודים לחרדים בירושלים זה בדיוק מה שאנחנו מציעים לכם במכון עליה.

לימודים לחרדים בתחומים רבים ומגוונים. שיעניקו לכם את האפשרות ליהנות ממקצוע מפרנס ורווחי. לצד עיסוק בתחום שיש בו הרבה סיפוק ותחושה של שליחות. ותוכלו להישאר בעולמה של תורה ולצד פרנסה טובה.

ההבדל בין לימודים אקדמיים לקורסים

יש הרבה בוגרי ישיבות שסבורים שאם הם רוצים להיכנס לתחום כלשהו ולהתפרנס. הם חייבים להשלים בראש ובראשונה את כל לימודי הליבה, וללמוד לימודים אקדמיים. אנחנו כאן כדי לשבר את אוזניכם ולומר לכם כי זה לא באמת נכון.

כדי לרכוש מקצוע לעיתים די בלימוד קורס של אותו מקצוע בדיוק. כאשר זה מה שייתן את כל המידע ואת כל הפרקטיקה להיכנס לתחום. ותוכלו להתחיל לעבוד ולהתפרנס ממקצוע מכובד בתוך זמן קצר יותר בהרבה מלימודים אקדמיים.

יש לנו בוגרים רבים שלמדו בקורסים כאלו, והצליחו להיכנס לתחום נחשב ומפרנס במיוחד. כאשר כל זה בלי ללמוד לימודי אקדמיה מפרכים, ארוכים ויקרים.

כמובן שלא לכל אחד מתאים ללמוד קורסים תורניים. ויש כאלו שאכן לימודי ליבה ולימודים אקדמיים יותר מתאימים להם, אבל זה יותר קשור לצורך הרוחני של התלמיד. אם אתם כן מעוניינים להישאר תחת אוהלה של תורה, ולהתפרנס בכבוד ממקצוע תורני מכובד. אז אנו מזמינים אתכם לעבור על רשימת הקורסים שלנו, אנו מציעים לימודים לחרדים בירושלים על המקצועות שנפרט עליהם בהמשך.

לימודים לחרדים בירושלים – במקצועות קודש

במכון עליה אנחנו מציעים מגוון גדול של לימודים לחרדים בירושלים במקצועות רבים ומגוונים. מה שפותח אפשרות לכל בוגר ישיבה שחפץ להתמקצע בתחום הלכתי שליבו נמשך אליו כאשר מדובר בעיסוקים רווחיים במיוחד. לדוגמא:

קורס מוהלים

העבודה של מוהל היא עבודה המחייבת רגישות גבוהה, זהירות, ידע הלכתי נרחב. לצד ידע רפואי ברמה גבוהה. כדי להיות מוהל ולזכות למול את ילדי ישראל, יש ללמוד את כל התחום הזה על כל פרטיו ודקדוקיו.

קורס מוהלים
הרב יעקב מרציאנו במהלך שיעור של קורס מוהלים

במכון עליה אנחנו מעניקים את כל הידע הנדרש כדי להצליח בעבודתו של מוהל מוסמך. וגם איך לעסוק במלאכת קודש זו בצורה מקצועית. איך לטפל במקרים של סכנת חיים. איך לקבל עבודה חדשה ולהתפרנס בכבוד.

לימודי שחיטה

שחיטה של בקר או עופות זהו גם כן תחום מבוקש שיש בו הרבה עבודה. תנאי העבודה לא מתאימים לכולם. ועל כן רק מי שאכן רואה את עצמו מסוגל לעבוד משך שעות ארוכות בכל יום. ולעיתים נדרשת עבודה בחו"ל מה שמחייבת שהייה למשך שבועות ארוכים במהלך השנה. ובנוסף יש לכם את היכולת והחוסן הנפשי לעסוק במלאכת קודש זו.

איך לומדים שחיטה

אצלינו מקבל השוחט שבדרך את כל הידע הנדרש. ואת כל מה שצריך לדעץ כדי להיכנס לתחום רווחי במיוחד.

לימודי סת"ם

כל יהודי זקוק לתפילין, הוא חייב שיהיו לו מזוזות, והוא גם צריך ספר תורה בבית הכנסת. כל כתבי הקודש הללו לא יכולים להיכתב באמצעים דיגיטליים. מדובר בכתיבה שחייבת להיעשות באופן ידני על פי כל כללי ההלכה. אדם שמצליח להיכנס לתחום ולהתמיד במלאכת הכתיבה, עשוי להרוויח הרבה מאוד בכל חודש. מה גם שניתן לשלב את העבודה לצד לימודי הכולל.

קורס סופרי סתם

אצלינו במכון עליה יכול כל מי שרואה את עצמו מתאים לעסוק במלאכת קודש זו. יוכל ליהנות מקורס מקיף שם הוא ירכוש את כל הידע הנדרש.

לימודים לטוען רבני

מקצוע זה נחשב למקצוע מאוד מכובד, ודומה מאוד לעבודתו של עורך דין.

קורס טוען רבני

טוען רבני הוא זה שמייצג את הלקוח שלו מול בית הדין הרבני ומציג את טענותיו. אין הרבה אנשי מקצוע המציעים שירותים של טוענים רבניים. ואלו שנחשבים כתותחים בתחום נהנים מביקוש עצום.

אצלינו במכון עליה תוכלו ליהנות מלימודים מסודרים. הכוללים את כל מה שהטוען הרבני שבדרך צריך לדעת לקראת מבחני ההסמכה.

מדובר בלימודים מקיפים הנמסרים על ידי מיטב המרצים, הרבנים ואנשי מקצוע בתחומים משיקים.

לימודים לחרדים בירושלים

לימודים לחרדים בירושלים שע"י מכון עליה

מעוניינים גם כן להתחיל לעבוד בתחום שיש בו הרבה עבודה, סיפוק וחיבור לעולם התורני? אנחנו כאן לשירותכם. מכון עליה מציעים לימודים לחרדים בירושלים. עם הצוותים המקצועיים והקורסים המקיפים שיפתחו גם לכם שערים לעולם של פרנסה ושל הצלחה.

למידע נוסף אתם מוזמנים ליצור קשר עם נציגי מכון עליה.

רוצה להיות בן 'עליה'?
בוא להצטרף לאלפי בוגרינו שהשתלבו במקצוע תורני
מאמרים אחרונים
כלי נגישות
עדכוני המכון
העדכון האחרון מאת מכון עליה
תאריכים למבחני טוען רבני

לכל תאריכי מבחן טוען רבני במינהל בתי הדין לשנה הקרובה תשפ"ד- תשפ"ה (2024 למניינם)

שנה טובה