לימודים לחרדים בני ברק

שעל ידי 'מכון עליה'
בבני ברק יש מקומות רבים בהם ניתן לצאת ללימוד מקצוע, ישנם קורסים ולימודים אקדמיים שמתאימים במיוחד לקהל החרדי. אנו כאן כדי לתת הדרכה קצרה לבוגרי ישיבה לאחר הלימודים, ולהציע לימודים לחרדים ב- בני ברק. המשיכו לקרוא
על מה נדבר כאן

למה לצאת ללימודים בבני ברק

לימודים לחרדים בבני ברק הפך לתחום מבוקש ביותר בקרב הציבור החרדי. החיים של היום עם יוקר המחיה ומחירי הדירות שמזנקים, אינם מאפשרים לאברך שתורתו אומנתו, להישאר אך ורק באוהלה של תורה. ולהסתמך רק על המלגה המצומקת שהוא מקבל ב'כולל'. אז זה עדיין לא אומר שהאברך היקר אמור לעזוב את הגמרא ואת הכולל ולצאת לעולם המעשה. יש בהחלט מה לעשות כדי להתפרנס ועדיין להישאר מחוברים היטב אל התורה ואל העולם הרוחני.

לימודים לחרדים בבני ברק מאפשרים לכל מי שרוצה להישאר מחובר לעולם התורה ולהתפרנס בכבוד. לרכוש מקצוע נחשב ונחשק שיש לו ביקוש רב בשוק. כאשר מדובר במקצוע שמשאיר את התלמיד מחובר לעולם ההלכתי והתורני.

נפרט בהמשך על הקורסים השונים על מנת לשבר את אוזניכם. אך לפני הכול נחדד את ההבדל שבין קורס מקצועי לבין לימודי אקדמיה מקיפים.

ההבדל בין לימודים אקדמיים לקורסים

הלימודים האקדמיים הם לימודים ארוכים מאוד. ולעיתים הם גם קשים עבור מי שלא למד לימודי ליבה במהלך השנים. לא תמיד צריך את לימודי האקדמיה, כאשר יש מקצועות רבים אשר אין ביניהם כל קשר לנושאים ולמקצועות הנלמדים בלימודי האקדמיה. כך שבהחלט ניתן לדלג עליהם! קורסים מצד שני הם לימודים מאוד ממוקדים. והם מבוססים על מה שהתלמיד צריך באמת לדעת.

לא מדובר כאן בלימודים בנושאים שאינם קשורים לתחום הספציפי. מנגד, עדיין מדובר בלימודי מקצוע הכוללים את כל התחומים המסתעפים והנצרכים לצורך עבודה בעיסוק הספציפי. כך שבהחלט אפשר להצביע על הקורסים כדבר הנכון עבור מי שרוצה להתפרנס בכבוד מעיסוק בתחום שקרוב לליבו ולאורח חייו.

לימודים לחרדים במקצועות קודש – בני ברק

במכון עליה תוכלו למצוא מגוון גדול של קורסים שיפתחו עבורכם צוהר לעולם שלם. עולם שם תוכלו לעבוד ולהתפרנס בכבוד. תוכלו למצוא קורסים תורניים במקצועות קודש, הבאים:

קורס שחיטה

שחיטה זוהי מלאכה מורכבת המחייבת שליטה מיטבית על כלי השחיטה. ומצריכה יראת שמים טהורה ויכולת לעבוד משך שעות ארוכות במלאכה מפרכת שכזו. לעיתים מדובר בשחיטה בחו"ל. מה שמחייב את השוחט לשהות משך שבועות ארוכים בניכר לצורך העבודה.

שחיטה יהודית

אדם שעומד בכל הקריטריונים, יוכל בהחלט להפיק את מלוא התועלת מקורס השחיטה במכון עליה. וליהנות ממקצוע מפרנס. רוצים לדעת כמה מרוויח שוחט? לחצו כאן.

קורס ניקור

אחד מהתהליכים לאחר השחיטה זהו ניקור האיברים הפנימיים.

קורס ניקור

מדובר במלאכה שאי אפשר להטיל אותה על הטבח היות והוא נוגע בדבר. כדי להיות מנקר, יש ללמוד היטב את התחום. ולהבין מה בדיוק אמורים לעשות בטרם מכשירים את הבשר לאכילה.

קורס כתיבת סת"ם

כתיבת סת"ם היא מלאכה פופולארית למדי. כאשר רבים לומדים את המקצוע ולכל מי שיוצא לשוק העבודה, יש די והותר תעסוקה. הסיבה לכך היא כי כל יהודי זקוק למזוזות בכל פתח בבית, בחדר המדרגות ובמקום העבודה. כך גם יש את הצורך בכתיבת סת"ם לצורך הכנת התפילין. מה שחייב גם כן להיעשות בצורה מקצועית עם הקפדה על כל כללי ההלכה.

קורס סופרי סתם
מסיימי קורס סופרי סתם מחזיקים בתעודה עם הרב פנחסי

אדם שילמד כתיבת סת"ם במכון עליה יכול לצאת לדרך עם עבודה שיש לה ביקוש רב. וכך גם השכר על העבודה. רוצים לדעת כמה מרוויח סופר סתם? לחצו כאן.

קורס מוהלים

קורס מוהלים מעניק את כל ארגז הכלים הנצרך כדי לעסוק בתחום קדוש ורב אחריות שכזה. הקורס כולל לימודי עזרה ראשונה למקרי חירום. וכולל הדרכה כיצד לעסוק במלאכת קודש זו וכיצד לפרסם את עצמך כמוהל מוסך ועוד…

קורס מילה
בוגרי קורס מוהלים מקבלים את התעודה

בקורס מקבל המוהל את כל הידע הפרקטי הנדרש, לצד ידע הלכתי נרחב. מה שבהחלט מכשיר אותו לצאת לדרך מקצועית שיש בה הרבה קדושה, שליחות וסיפוק.

לימודים לחרדים ב- בני ברק שע"י מכון עליה

למידע נוסף על הקורסים השונים. אתם מוזמנים ליצור קשר עם נציגי מכון עליה ולקבל את כל המידע המלא.

לימודים לחרדים בני ברק
לימודים לחרדים בני ברק – מכון עליה
רוצה להיות בן 'עליה'?
בוא להצטרף לאלפי בוגרינו שהשתלבו במקצוע תורני
מאמרים אחרונים
כלי נגישות
עדכוני המכון
העדכון האחרון מאת מכון עליה
תאריכים למבחני טוען רבני

לכל תאריכי מבחן טוען רבני במינהל בתי הדין לשנה הקרובה תשפ"ד- תשפ"ה (2024 למניינם)

שנה טובה