משגיח כשרות שכר – כמה מרוויח משגיח כשרות?

משגיח כשרות שכר: כמה מרוויח משגיח כשרות בארץ? כמה מרוויח משגיח כשרות בחול? היכן לומדים את המקצוע והאם זה אכן שווה את ההשקעה?
משגיח כשרות שכר

לפני שניכנס בכלל לחישוב האם שווה להיות משגיח כשרות. חשוב להבין עד כמה חשובה העבודה של משגיח הכשרות, כמה אחריות מוטלת על כתפיו וכמה אחריות נדרשת ממנו בביצוע התפקיד. כי אחרי הכול המשגיח הוא זה שאחראי על כך שהאוכל שייכנס למטבחים של שומרי הכשרות אכן יהיה כשר ומהודר. השאלה היא כמה מרוויח משגיח כשרות בארץ? כמה מרוויח משגיח כשרות בחול? היכן לומדים את המקצוע והאם זה אכן שווה את ההשקעה?

משגיח כשרות שכר

שכרו של משגיח כשרות כאן בארץ עשוי להגיע לאזור של 6,000 עד 7,000 ₪. זה נכון כאשר הוא עובד מטעם גוף כשרות מסוים ששוכר את שירותיו.

כשמדובר בהשגחה שנעשית בחו"ל, שם השכר יהיה הרבה יותר גבוה. השכר הממוצע של משגיח כשרות בחו"ל עומד על כ- 3,500 דולר לחודש. זה אומר בערך 11,500 ₪.

משגיח כשרות שנוטל על עצמו את ההשגחה באירועים פרטיים כמו חתונות וכדומה, יגבה על ההשגחה לאורך כל ההכנות לאירוע ובאירוע עצמו סכום גלובלי של כ – 1,000 ₪ לערב.

להיות משגיח כשרות – מה זה דורש?

יש אנשים שרוצים להרוויח יפה בלי לעבוד קשה. אז זה לא המקום. גם אם נראה שמשגיח הכשרות לא עובד קשה מבחינה פיזית בפועל, עדיין יש עליו אחריות כבדה מאוד. הוא חייב להיות ערני עם עין פקוחה אחר כל הנעשה במטבח לכל אורך הדרך. המשגיח חייב לעקוב אחר כל חומר גלם שנכנס למטבח, לעקוב כי נעשה שימוש בכלים מתאימים, שזה אומר כלים חלביים לבישול חלבי וכלים בשריים לבישול בשרי. הוא חייב לפקח על הפרשת תרומות ומעשרות מכל פרי וירק, הוא חייב לעקוב כי מתבצעת בדיקה מתולעים בפירות והירקות המועדים לכך, הוא אמור לפקח על ענייני בישול עכו"ם, לשים לב כי מתבצעת הפרשת חלה מעיסה שדורשת זאת וכן הלאה.

היכן לומדים את כל זה?

אז הבנתם עד כמה מורכבת היא העבודה וכמה אחריות היא מחייבת. כאן אנחנו עם קורס משגיחי כשרות לכל מי שרואה את עצמו מתאים לתחום. כל מי שאחראי ומסוגל להתחייב על השגחה ברמה גבוהה בלי לעצום עין, בלי לעגל פינות. תוך הקפדה על כל מה שצריך בענייני בישול והכנת מזון, יכול בהחלט להגיע אלינו ולרכוש קורס משגיח כשרות. קורס מקיף במיוחד שיעניק לכם את כל הכלים ואת כל הידע ההלכתי והמקצועי. כדי שתוכלו לצאת לדרך כמשגיחי כשרות.

עבודה רווחית שיש לה הרבה ביקוש

מחפשים עבודה תורנית שתשאיר אתכם במסגרת התורנית? רוצים לעסוק בתחום אחראי שיש בו שליחות וזיכוי הרבים? זקוקים להכנסה קבועה וגבוהה ככל האפשר? משגיח כשרות. זה המקצוע שמתאים לכם. אתם תיהנו מעבודה שיש בה הרבה סיפוק, אתגר, תחושת שליחות וגם פרנסה בשפע.

למידע נוסף על לימודים והכשרת משגיחי כשרות, חייגו עכשיו – 077-804-7353

אולי תרצה לחזור לחלק מסוים במאמר?
פרטי המחבר
מכון עליה
מכון עליה
'מכון עליה' הנה מכללה המפיקה אלפי קורסים תורניים בנושאים: קורס הכשרת שוחטים, הכשרת מוהלים מוסמכים, הכשרת סופרי סת"ם, הכשרת רב מקדש בחופה והכשרת משגיחי כשרות ועוד המון סוגים שונים של קורסים בכל רחבי הארץ ובעולם.

השאר תגובה

מאמרים נוספים על כשרות והשגחה
הקולה היא משקה פופולרי ברחבי העולם, לעיתים אנו נתקלים במשקה ללא סימן ההכשר המוכר, האם היא כשרה? הנה כל מה שאתה צריך לדעת על…
כלי נגישות
עדכוני המכון
העדכון האחרון מאת מכון עליה
נפתחה קבוצת וואטסאפ לסופרי סת״ם

אם אתם סופרי סת״ם ואתם מעוניינים למכור את המוצרים שלכם, תוכלו לעשות את זה בקבוצת הוואטסאפ הזאת.

גם אם אתם מעוניינים לרכוש תשמישי קדושה מסופרי סת״ם ישירות תוכלו לעשות זאת בקבוצת הוואטסאפ הזאת.

שנה טובה