עבודה לחרדים – עבודה במקצוע קודש מכובד

מחפשים עבודה לחרדים? אנו כאן במכון עליה עם מידע על המקצועות קודש בהם ניתן להתפרנס בכבוד. וככה תוכלו גם לצאת לעבוד וגם להישאר באוהלה של תורה.
עבודה לחרדים

בקרב בני התורה המשתייכים לציבור החרדי, יש רבים מאוד שגם כאשר הם מבינים שעליהם לעשות דבר למען פרנסת ביתם. עדיין חפצים הם להישאר מחוברים לעולם התורה וספונים באוהלה. ולכן הם מחפשים עבודה לחרדים שתעסוק במקצועות הקודש.

יש בהחלט דרכים רבות להגיע אל המטרה הזו. גם להנות מעיסוק בתחום תורני עם תחושת שליחות וסיפוק שאין דומים להם וגם להתפרנס בכבוד.

עבודה לחרדים – המקצועות קודש שניתן לעסוק בהם

רוצים עוד מידע על עבודה לחרדים ולימודי הכשרה מקצועיים לקראתם? אנחנו כאן עם כל המידע וכל האפשרויות שיאפשרו לכם ליהנות ממקצוע מכובד. שגם ישאיר אתכם מחוברים לעולם הרוחני וגם יספק לכם פרנסה בשפע. ולצאת למסלול של לימודים לחרדים על הצד הטוב ביותר.

מלאכת כתיבת סת"ם

כתיבת סת"ם היא מלאכה שלעולם ועד תישאר במתכונתה. כתיבת סת"ם חייבת להיעשות בעבודת יד כך שאין כל מקום לטכנולוגיה המתקדמת. היא לא תוכל לקצר הליכים או להחליף את הצורך בעבודת הכתיבה הידנית. כך שבהחלט יש מקום כל הזמן לעבודה של סופרי הסת"ם. כל יהודי זקוק לתפילין, למזוזות, לספרי תורה, למגילות כך שהביקוש תמיד קיים. הבוגרים שלנו שלמדו כתיבת סת"ם והתמקצעו בכך, נהנים מאוד מפרנסה מכניסה ומעבודה שכולה קודש.

למידע נוסף על קורס סופרי סתם »

הכשרת מוהל מוסמך

כל ילד יהודי שנולד צריך לעבור ברית מילה ביום השמיני ללידתו. מה שמוביל לצורך הקבוע במוהלים שיבצעו את העבודה בצורה רגישה, אחראית ומקצועית כאחד.

אנשים שרואים את עצמם מתאימים לתפקיד כזה יכולים אף הם למצוא אצלינו מענה בדמות קורס מקיף למוהלים מוסמכים. הקורס כולל שעות שלש עבודה מעשית ולימוד יסודי שהוא לא רק תאורטי. התוצאה היא מקצוע נחשב וקדוש ששכרו בצדו.

למידע נוסף על קורס מוהלים »

משגיחי כשרות

האדם החרדי לא מכניס לפיו דבר מאכל שלא מתנוססת עליו חותמת כשרות. כדי לקבל את החותם על מוצר המזון. חייב היצרן להעסיק משגיח כשרות שיפקח אחר כל תהליכי הייצור על כל שלביו. החל מחומרי הגלם שמרכיבים את המוצר וכלה באופן הייצור, שימון המכונות עד לאריזה הסופית.

תפקידו של משגיח כשרות הינו רב אחריות והוא מחייב עבודה מקצועית ומקיפה.

קורס משגיח כשרות מעניק למעשה את כל הידע הנדרש. ואת כל הכלים המקצועיים כדי לעסוק במקצוע חשוב ואחראי שכזה.

למידע נוסף על קורס משגיחי כשרות »

מלאכת שוחטים

הביקוש לשוחטים יראי שמיים הבקיאים בכל הלכות השחיטה הינו גבוה. ככל שצריכת הבשר עולה, כך גם עולה הצורך בביקוש לשוחטים יראי שמיים. אנחנו במכון עלייה מכשירים שוחטים שהופכים לשוחטים מוסמכים. ויש כיום רבים המכהנים בבתי מטבחיים ומפעלי בשר גדולים ידועי שם בארץ ובעולם.

למידע נוסף על קורס שחיטה »

מקצוע טוען רבני

הטען הרבני מייצג נתבעים בדיונים הנערכים בבתי הדין הרבניים. התפקיד הוא דומה לזה של עורך דין. כדי להיות טוען רבני יש צורך בלימודים מקיפים. הכוללים חלקים רבים בחושן משפט ואבן העזר לצד ידע פרקטי נרחב. אנחנו במכון עליה מציעים מסלול לימודים יסודי ומקצועי. המכשיר טוענים רבניים לקראת תפקידם בייצוג מול בתי הדין הרבניים.

למידע נוסף על קורס טוען רבני »

עבודת משפצי התפילין

שיפוץ תפילין זהו מקצוע שיש לו ביקוש רב. כל אדם מבקש מידי פעם לשפץ את התפילין שלו. מה שמחייב אותו לפנות אל איש מקצוע מומחה שיש לו את כל הידע הנדרש ואת היכולות המקצועיות

בביצוע העבודה. במכון עלייה מקבלים התלמידים בקורסים לשיפוץ תפילין, את כל הידע הנדרש. ואת כל מה שהם צריכים לדעת מבחינה מקצועית לצורך ביצוע העבודה של שיפוץ התפילין.

בקורס לומדים התלמידים איך יש לפתוח את בתי התפילין? כיצד לצבוע אותם. ואיך יוצרים את הקשר בצורה הנכונה? וכמובן את כל הידע ההלכתי הנדרש.

למידע נוסף על קורס שיפוץ תפילין »

פיקוח מקוואות

בכל עיר ובכל שכונה חייבים שיהיה מקווה טהרה. המקווה לא יוכל להיות כזה שנבנה ללא ידע הלכתי נרחב. לשם כך יש את הרבנים המתמחים בתחום הספציפי הזה. של הלכות מקווה כאשר הדבר לא נגמר רק עם הבנייה. כדי שהמקווה יהיה כשר לטבילה, חשוב שיהיה מפקח צמוד. ושיהיה בקי בכל ההלכות ובכל העניינים הפרקטיים המרכיבים את המקווה.

במכון עלייה ישנו קורס למפקחי מקוואות. המכשירים את אלו הרואים את עצמם מתאימים לשליחות קודש זו, ללמדו את המקצוע. מקצוע שיש בו שליחות והרבה מאוד סיפוק.

למידע נוסף על קורס מפקחי מקוואות »

מדריכי חתנים

עד לפני עשורים ספורים בלבד, לא היה מושג כזה של מדריך חתנים. מי שהכין את החתן לקראת נישואיו היו ההורים או הרבנים בישיבה כאשר בזה הסתכם כל העניין.

כיום כולנו יודעים כי ללא הדרכה מסודרת של מדריך חתנים, החתן לא ייכנס לחופתו. כנ"ל גם עם הנושא של הדרכת כלות.

כדי להיות מדריך חתנים אמור המדריך ללמוד היטב את כל ההלכות. לדעת את כל הנושאים הפרקטיים המסתעפים בלימוד ההלכות. וכמובן להדריך את החתן בנושאים של שלום בית, כלכלה נבונה. ועוד תחומים הקשורים להקמת הבית בצעדיו הראשונים.

אצלינו מקבל כל תלמיד את ארגז הכלים המלא. כדי שיוכל לצאת לדרך חדשה ולשמש כמדריך חתנים מיומן ומומחה.

למידע נוסף על קורס מדריכי חתנים »

מנקרים מוסמכים

ניקור זוהי הוצאת החלקים האסורים לאכילה מגופה של הבהמה לאחר שנשחטה.

הניקור היא מלאכה אחראית מאוד שלא נמסרת לטבח שהוא למעשה נוגעי בדבר. המנקר חייב להיות אדם ירא שמים שיבצע את המלאכה בהקפדה על כל כללי ההלכה. במכון עלייה ישנו קורס מיוחד להכשרת מנקרים. בוגרי הקורס נהנים מעיסוק בעבודה שיש עימה שליחות. עבודה שיש לה הרבה ביקוש וגם השכר בהתאם.

למידע נוסף על קורס ניקור »

עבודה לחרדים – למי מתאימים הקורסים שלנו?

הקורסים במכון עליה מתאימים לכל בן תורה ירא שמים. שחפץ להתמקצע באחד מהתחומים הללו ולהתחיל לעסוק במקצוע שכולו קודש.

מכון עליה מספקים לתלמידים את כל הידע וארגז הכלים המלא. שיאפשרו לו להתברג בעבודות נחשבות שכולן קודש. עם תחושת שליחות וסיפוק שאין דומה להם.

אולי תרצה לחזור לחלק מסוים במאמר?
פרטי המחבר
מכון עליה
מכון עליה
'מכון עליה' הנה מכללה המפיקה אלפי קורסים תורניים בנושאים: קורס הכשרת שוחטים, הכשרת מוהלים מוסמכים, הכשרת סופרי סת"ם, הכשרת רב מקדש בחופה והכשרת משגיחי כשרות ועוד המון סוגים שונים של קורסים בכל רחבי הארץ ובעולם.

השאר תגובה

מאמרים נוספים כללי
בעולמנו היום, מבחני הרבנות מהווים אבן דרך חשובה במסע ההסמכה לרב שכונה או קהילה. התהליך המאתגר והמעמיק של הכנה למבחנים אלו מאפשר למועמדים לרבנות…
הלכות לסוכות הן הוראות דתיות והלכתיות המקובלות ביהדות לגבי בניית ושימור הסוכה, המצוות שיש לקיים במהלך חג הסוכות והנהגות נוספות במהלך החג. …
כלי נגישות
עדכוני המכון
העדכון האחרון מאת מכון עליה
נפתחה קבוצת וואטסאפ לסופרי סת״ם

אם אתם סופרי סת״ם ואתם מעוניינים למכור את המוצרים שלכם, תוכלו לעשות את זה בקבוצת הוואטסאפ הזאת.

גם אם אתם מעוניינים לרכוש תשמישי קדושה מסופרי סת״ם ישירות תוכלו לעשות זאת בקבוצת הוואטסאפ הזאת.

שנה טובה